- Reklama -zprávy

INSPIRUJÚ MA SILNÉ ŽENY, KTORÉ SI IDÚ ZA SVOJÍM SNOM, HOVORÍ SPEVAČKA

Date:

Share:

Miluje tanec, hlavne salsu alebo hip hop. Ako sama hovorí, tancovala snáď ešte skôr, než chodila. „Je to vec, v ktorej si stopercentne verím,“ smeje sa Zea. Rodáčka zo slovenského Prešova toho však zvláda oveľa viac. Venuje sa modelingu, vlani vydala album Burning light a blysla sa aj v novom seriáli Jana Hřebejka. S tým, kde berie inšpiráciu a čo ju v živote poháňa ďalej, sa nám zverila v rozhovore.

Ako malá si vraj túžila byť tanečnicou a choreografkou. Nakoniec ale vyhral spev. Je to tvoja srdcová záležitosť?

Áno, tanec bol vždy mojím poslaním a myslím, že keď mi to kondícia dovolí, tak to bude rozhodne platiť aj naďalej. Hneď za ním je potom spev a herectvo. V speve sa chcem ale ešte veľa zdokonaľovať, pretože z dlhodobého hľadiska je to pre mňa srdečná záležitosť.

O čom najradšej spievaš?

Veľa umelcov poníma hudbu veľmi zoširoka, ja sa ale snažím byť skôr konkrétny. Rada spievam o ľudskej povahe, o odraze spoločnosti. Sociálne a spoločenské témy ma veľmi bavia. Nájde sa v nich totiž každý.

Venovala si sa tiež modelingu, koketuješ aj s herectvom. Kde ťa v súčasnosti môžeme vidieť?

Fotím príležitostne reklamy a rôzne kampane, ale už v septembri tohto roku by sa mal na televíznych obrazovkách objaviť seriál, ktorý som točila vlani v lete na Slovensku pod záštitou av réžii Jána Hřebejka. Bola to pre mňa úplne nová skúsenosť a dúfam, že nie posledná.

Akú úlohu by si si chcela zahrať?

Mojím snom je vyskúšať si nejakú historickú úlohu, napríklad z medzivojnového obdobia, alebo z dvadsiatych rokov. A úplne najlepšie by bolo, keby bola spojená so spevom. To je moje veľké prianie.

V móde preferuješ jednoduchosť. Napriek tomu si za každej situácie šik. Ako to robíš?

V prvom rade ďakujem za kompliment. Je pravda, že vyznávam skôr minimalizmus, nemám veľmi rada extravagantné výstrelky. Myslím, že ženu robí šik celkový zjav – nielen oblečenie, ale aj doplnky, napríklad make-up, vlasy, nechty aj dobre zvolený parfum. To všetko je podľa mňa veľmi dôležité. A potom samozrejme úsmev, bez toho to nejde.

Po čom väčšinou siahneš, keď sa ráno nemôžeš rozhodnúť, čo na seba?

Na jeseň av zime sú to kvalitné džínsy s vysokým pásom, čierny rolák, vysoké čižmy a nejaký oversized sveter. V teplejších dňoch podľa mňa človek nič nepokazí nejakým pekne padnúcim topom, chino nohavicami a bielymi teniskami.

Je nejaký kúsok, na ktorý nedáš dopustiť?

Trenčkot, trenčkot, trenčkot.

Hovoríš si this.is.zea. Aké sú tri slová, ktoré te vystihujú?

Priznám sa, že s týmto mi musel pomôcť priateľ a tak ho citujem: „Empatická krásna feministka, hĺbavý Divoký anjel a tancujúci Alicia Keys“ (smiech). Tak aby bolo na výber.

━ nové příběhy

Doprajte si exkluzívny hudobný zážitok vďaka gramofónu

Gramofóny sa po rokoch opäť vrátili na výslnie popularity ako štýlové retro. Ako si dopriať skutočne exkluzívny hudobný zážitok? Podľa čoho vybrať gramofón Gramofón pôsobí skôr...

Viete, kde kúpiť certifikované matrace za prijateľné ceny?

Veľakrát nemusíme chodiť ďaleko, a pritom si môžeme kúpiť výborný, kvalitný tovar, ktorý je osvedčený a obľúbený veľkým množstvom klientov. To platí aj o...

Herné stoličky vám zaistia pohodné a zdravé sedenie pri každej virtuálnej zábave

Je úplne bežné, že mnoho z nás trávi aspoň pár hodín týždenne hraním online hier, kúpených nainštalovaných hier či iných druhov zábavy pri počítači. Či...

Bezpečnosť v prírode a pri love – Na aké 3 veci nezabudnúť?

Poľovníci sú zvyčajne známi svojimi puškami a poľovníckym oblečením, ale tie tvoria len malé percento potrebného vybavenia skúseného poľovníka. V skutočnosti musí byť moderný...

Kúpeľňa a WC: spolu alebo oddelene?

Pri výbere nového bývania si často všímame aj veľkosť kúpeľní. Kým niekomu stačí sprchový kút a miesto na práčku iní dávajú prednosť väčšej kúpeľni, v ktorej...
- Komerční sdělení -pr článek