back to top
- Reklama -zprávy

INSPIRUJÚ MA SILNÉ ŽENY, KTORÉ SI IDÚ ZA SVOJÍM SNOM, HOVORÍ SPEVAČKA

Date:

Share:

Miluje tanec, hlavne salsu alebo hip hop. Ako sama hovorí, tancovala snáď ešte skôr, než chodila. „Je to vec, v ktorej si stopercentne verím,“ smeje sa Zea. Rodáčka zo slovenského Prešova toho však zvláda oveľa viac. Venuje sa modelingu, vlani vydala album Burning light a blysla sa aj v novom seriáli Jana Hřebejka. S tým, kde berie inšpiráciu a čo ju v živote poháňa ďalej, sa nám zverila v rozhovore.

Ako malá si vraj túžila byť tanečnicou a choreografkou. Nakoniec ale vyhral spev. Je to tvoja srdcová záležitosť?

Áno, tanec bol vždy mojím poslaním a myslím, že keď mi to kondícia dovolí, tak to bude rozhodne platiť aj naďalej. Hneď za ním je potom spev a herectvo. V speve sa chcem ale ešte veľa zdokonaľovať, pretože z dlhodobého hľadiska je to pre mňa srdečná záležitosť.

O čom najradšej spievaš?

Veľa umelcov poníma hudbu veľmi zoširoka, ja sa ale snažím byť skôr konkrétny. Rada spievam o ľudskej povahe, o odraze spoločnosti. Sociálne a spoločenské témy ma veľmi bavia. Nájde sa v nich totiž každý.

Venovala si sa tiež modelingu, koketuješ aj s herectvom. Kde ťa v súčasnosti môžeme vidieť?

Fotím príležitostne reklamy a rôzne kampane, ale už v septembri tohto roku by sa mal na televíznych obrazovkách objaviť seriál, ktorý som točila vlani v lete na Slovensku pod záštitou av réžii Jána Hřebejka. Bola to pre mňa úplne nová skúsenosť a dúfam, že nie posledná.

Akú úlohu by si si chcela zahrať?

Mojím snom je vyskúšať si nejakú historickú úlohu, napríklad z medzivojnového obdobia, alebo z dvadsiatych rokov. A úplne najlepšie by bolo, keby bola spojená so spevom. To je moje veľké prianie.

V móde preferuješ jednoduchosť. Napriek tomu si za každej situácie šik. Ako to robíš?

V prvom rade ďakujem za kompliment. Je pravda, že vyznávam skôr minimalizmus, nemám veľmi rada extravagantné výstrelky. Myslím, že ženu robí šik celkový zjav – nielen oblečenie, ale aj doplnky, napríklad make-up, vlasy, nechty aj dobre zvolený parfum. To všetko je podľa mňa veľmi dôležité. A potom samozrejme úsmev, bez toho to nejde.

Po čom väčšinou siahneš, keď sa ráno nemôžeš rozhodnúť, čo na seba?

Na jeseň av zime sú to kvalitné džínsy s vysokým pásom, čierny rolák, vysoké čižmy a nejaký oversized sveter. V teplejších dňoch podľa mňa človek nič nepokazí nejakým pekne padnúcim topom, chino nohavicami a bielymi teniskami.

Je nejaký kúsok, na ktorý nedáš dopustiť?

Trenčkot, trenčkot, trenčkot.

Hovoríš si this.is.zea. Aké sú tri slová, ktoré te vystihujú?

Priznám sa, že s týmto mi musel pomôcť priateľ a tak ho citujem: „Empatická krásna feministka, hĺbavý Divoký anjel a tancujúci Alicia Keys“ (smiech). Tak aby bolo na výber.

━ nové příběhy

Palety v medzinárodnom obchode: Štandardizácia a efektivita

Palety sú neoddeliteľnou súčasťou medzinárodného obchodu, kde zohrávajú kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní efektívnej a bezpečnej prepravy tovaru. Štandardizácia paliet je dôležitým aspektom, ktorý umožňuje...

Príbehy úspechu: Firmy, ktoré sa dostali z krízy vďaka efektívnemu krízovému manažmentu

Prekážky sú neodmysliteľnou súčasťou cesty, ktorá vedie k vytúženým cieľom nielen v bežnom živote, ale aj vo svete podnikania. Krízy sa nevyhýbajú žiadnej firme...

Chyby starostlivosti o pleť pri akné

Obdobie dospievania má množstvo kladov ale ide aj o obdobie, na ktoré by ste možno chceli aj zabudnúť. Ak ste v tomto veku mali akné pravdepodobne...

Umelé stromčeky s dokonalým dizajnom a za skvelé ceny.

S blížiaci sa Vianocami riešia mnohí dilemu, kde kúpiť vianočný stromček. Ak sa rozhodnete pre praktickú a trvanlivú alternatívu, akou je umelý stromček, určite navštívte e-shop,...

Plastový nábytok nemusí byť gýč: Ako na to?

Plast má vo sfére záhradného nábytku neoprávnene nie príliš lichotivú povesť. Tú si ale nezaslúži. Môže totiž vyzerať veľmi atraktívne. Aké sú možnosti?Plastový záhradný...
- Komerční sdělení -pr článek