- Reklama -zprávy

Aby teplo neunikalo

Date:

Share:

Strecha slúži ako ochranný klobúk pre dom. Schová nás pred dažďom, snehom a udrží v dome teplo. Ako zaistiť, aby teplo neunikalo? Riešením je efektívne zateplenie. Dnes predstavujeme fúkanú izoláciu na magmarelaxovej báze.
Zateplenie pôdy systémom MAGMARELAX® krok za krokom

Zateplenie pôdy môže pre vás predstavovať ľahké a efektívne riešenie za pár korún. Na základe dotazu, či už formou emailu alebo telefonátu, vás kontaktuje obchodno-technický poradca a dohodne si prehliadku objektu.
Pri prehliadke spolu prezriete nielen podkrovný priestor, ale aj celý dom. Preberiete všetky možné varianty zateplenia a hlavne pôdy. Systém MAGMARELAX je veľmi flexibilný. Jeho aplikácia, ako už bolo spomenuté, je vhodná do dutín stropu, na voľnú plochu, do dutých stien, väzníkové strechy. Pre všetky typy striech – ploché alebo pultové, šikmé aj atyp typu Okál. Pokiaľ zákazník nemá dutinu na izoláciu, je možné mu ponúknuť stropný systém MAGMARELAX.
Izolácia dutého stropu Izolácia na voľnú plochu

Firma pripraví celú novú konštrukciu podlahy (konštrukcia z dosiek OSB je zhotovovaná v dielňach firmy za 1-2 dni) a na mieste ju počas hodiny zmontuje. Technik vám všetko vopred vysvetlí a zaistí všetko potrebné. Rozhodne využite túto návštevu a pýtajte sa. Technik na mieste vypočíta potrebné náklady a odovzdá vám komplexnú kalkuláciu. Náklady sa pohybujú rádovo v desiatkach tisíc korún podľa zateplenej plochy. Návratnosť tejto investície spravidla nepresiahne 5 rokov.
Od objednávky môžete počítať, že k samotnej realizácii dôjde do 14 dní.
Samotná realizácia nezaberie viac ako pár hodín. Nie je nutné stavebné povolenie, všetko prebieha za bežného chodu domácnosti a ani pani domu sa nemusí báť, že bude musieť po realizátoroch upratovať.
Aplikácia prebieha jednoducho. Natiahne sa hadica z vozidla pred domom a systém MAGMARELAX sa nafúka priamo do dutín alebo na podlahu pôdu.
Auto, z ktorého je izolácia Magmarelax poháňaná do domu Záverečná kontrola

Izolácia pre všetky typy striech

Tepelná izolácia zložitých neprístupných striech je často tvrdým odborným orieškom. Je potrebné minimálne zasahovať do konštrukcie a zároveň zaistiť dostatočnú vrstvu izolácie aj v neprístupných miestach. Medzi konštrukcie ľahšie patria väzníkové strechy. Tu nie je možné účinne rozprestrieť vrstvu napríklad z rohoží kvôli zlému prístupu a zložitosti drevených prvkov. Ak ale použijeme systém fúkanej minerálnej vlny MAGMARELAX®, sme schopní aj takto zložitú strechu účinne zatepliť v priebehu niekoľkých hodín práce.

Ak máte neprístupnú plochú strechu s vyšším sklonom, tzv. pultovú strechu, odporúčame vytvoriť do nej vstupný otvor. Jedná sa o osadenie vikiera a tým zaistenie revízneho vstupu do priestoru strechy. Pokiaľ si majiteľ toto zaistí, jednak sa môže kedykoľvek zatepliť dom a vyriešiť tak svoje tepelné straty, ale navyše môže v priestore vykonať opravy alebo kontroly a zásahy, s ktorými by bol bez možnosti vstupu problém. Napríklad uhniezdenie vtáctva, ôs, sršňov a podobne.

A new building is being constructed with use of tower crane

Náš zákazník náš pán

Pred rozhodnutím kvalitného zateplenia vášho domu si vždy vyberte kvalitného dodávateľa. Mal by mať ISO na materiál aj na realizačné postupy, pretože iba taký dodávateľ zaistí, že aj samotné práce budú pod prísnou kontrolou so zameraním na kvalitu. Fúkanú minerálnu vlnu MAGMARELAX ponúka z hľadiska pomeru ceny a kvality najlepšieho výsledku.

━ nové příběhy

Čistenie fasády od lastovičiek a iných nevítaných návštevníkov

Fasáda je tvárou každého rodinného domu či každej bytovky, a teda aj vizitkou majiteľov. Čistá a dobre udržiavaná fasáda nielenže zvyšuje hodnotu celej nehnuteľnosti,...

Ako ľahko vytvoriť súkromie na vašom pozemku? Pomôže tieniaca tkanina na plot

Je mnoho rodín alebo jednotlivcov, ktorí nemajú peniaze nazvyš na to, aby si nechali postaviť plot podľa svojich predstáv. Spravidla ide o plot, ktorý...

Tipy na úspešnú záhradnú párty

Zahradná párty je skvelý spôsob, ako stráviť príjemný čas s priateľmi a rodinou v relaxačnom prostredí svojej záhrady. Tieto neformálne stretnutia ponúkajú ideálnu príležitosť...

Vianočné dekorácie sú súčasťou vianočnej výzdoby.

Vianočná výzdoba pozostáva už tradične z vianočného stromčeka a dopĺňa ju aj vianočná girlanda či adventný veniec. Adventný veniec, na ktorom sa postupne zapaľujú štyri adventné...

Aké palivo do vozidla: Diesel, benzín alebo elektrina?

Súčasný automobilový priemysel ponúka širokú škálu možností paliva, čo môže zanechať mnohých vodičov v rozpakoch. Pri rozhodovaní medzi dieselom, benzínom a elektrinou zvážte niekoľko...
- Komerční sdělení -pr článek