- Reklama -zprávy

Porovnanie VPN Speedify Pro a Windscribe Free: Aká VPN je lepšia?

Date:

Share:

Aká z týchto VPN je lepšia: Speedify Pro, alebo je lepšie dať prednosť VPN Asia? Vlastnosti oboch VPN sme vzájomne porovnali, obodovali ich a skóre je 6,6/10 ku 7,8/10.

Rýchlosť pripojenia Speedify Pro VPN : VPN.asia, Ktorá sviští rýchlejšie?

Prenosová rýchlosť je jedným z najdôležitejších parametrov VPN, nevynímajúc Speedify VPN Pro a VPN.Asia.

Priemerná rýchlosť prvej menovanej bola 68 Mb/s, priemerný výsledok druhej VPN bol 25 Mb/s. Speedify Pro VPN sa prejavila o 43 Mb/s rýchlejšie ako VPN.Asia.

Upload Speedify Pro VPN je 52 Mb/s. VPN.Asia dosiahla hodnotu 26 Mb/s, v dôsledku čoho je o 26 Mb/s pomalší.

Prvá VPN dosiahla v teste rýchlosti odozvy 142 ms. Pri druhej VPN.Asia laboratórium nameralo 21 ms. Nižšia rýchlosť odozvy je výhodnejšia, takže Speedify VPN Pro v porovnaní bola o 121 ms lepšie.

Výsledok Speedify Pro vs VPN.asia tak je 5/10 : 3/10.

Podarí sa Speedify VPN Pro obísť ochranu Netflixu?

Pre odblokovanie Netflixu je dôležitá vysoká rýchlosť, Speedify VPN Pro túto funkciu nemá. VPN zvyčajne stačí zapnúť a vybrať krajinu, VPN.Asia Netflix odblokovať nevie.

S aktivovanou VPN môžete tiež sledovať videá na YouTube, ktoré sú v Česku skryté, pričom VPN.Asia túto zručnosť nezahŕňa. Druhá z porovnávaných VPNek funkciu odblokovania videí na YouTube obsahuje.

Každá správna VPN toho vie oveľa viac, nesmie chýbať ochrana pred vyzradením DNS, multi-hop pripojenia a sieťové tunelovanie. Napríklad Speedify VPN Pro zahŕňa ochranu pred DNS únikmi a VPN.Asia pre príklad neobsahuje whitelist.

Pri funkciách VPN je tak skóre 8/10 vs. 8/10.

Ako si stojí Speedify VPN Pro v počte serverov a ponuke krajín?

Príliš málo serverov môže byť predzvesťou nízkej rýchlosti, Speedify Pro VPN má v správe 56 serverov. U VPN.Asia je uvedené 25 serverov. Prvý z porovnávaných VPN tak ponúka o 31 viac .

Podobne dôležitý je počet krajín, kde sú servery, u VPN.Asia dosahuje počet 11. Druhá z porovnávaných VPN má 33, čo je o 1 viac. V tomto meraní síl tak víťazí.

Za zmienku stojí aj počet súčasne pripojiteľných zariadení, ktorých Speedify Pro VPN zvláda 5. VPN Asia súčasne pripojí 4 zariadenia. Celý zoznam parametrov nájdete v článku najlepšie VPN.

Ktoré platformy podporuje Speedify Pro VPN a ktoré zvláda VPN Asia?

Pri výbere VPN je potrebné skontrolovať podporované zariadenia, Speedify Pro VPN podporuje Android a zabezpečí telefóny s iOS, druhá VPN služba VPN.asia operačný systém iPhone iOS pokrýva, telefóny a tablety s Androidom zvládne ochrániť.

Za zmienku stoja aj informácie o sídle VPN, pretože tamojšou legislatívou sa riadi prípadné zdieľanie informácií o užívateľoch s políciou. Speedify Pro VPN sídli v USA. Spoločnosť prevádzkujúca druhú z porovnávaných VPN má sídlo v Hongkongu.

Program Speedify VPN Pro nie je v slovenskom preklade, VPN.asia slovensky tiež lokalizovaná nie je.

V súboji podporovaných platforiem dosiahla Speedify VPN Pro známky 8/10 a VPN.asia získala hodnotenie 8/10.

Cenové porovnanie Speedify Pro vs. VPN Asia

VPN.asia si možno zaobstarať už za 2,49 € mesačne, druhú VPN možno mať od 3,51 € mesačne. Výsledné hodnotenie za pomer cena/funkcia je 4/10 pre prvú, respektíve 10/10 pre druhú porovnávanú VPN.

━ nové příběhy

Doprajte si exkluzívny hudobný zážitok vďaka gramofónu

Gramofóny sa po rokoch opäť vrátili na výslnie popularity ako štýlové retro. Ako si dopriať skutočne exkluzívny hudobný zážitok? Podľa čoho vybrať gramofón Gramofón pôsobí skôr...

Viete, kde kúpiť certifikované matrace za prijateľné ceny?

Veľakrát nemusíme chodiť ďaleko, a pritom si môžeme kúpiť výborný, kvalitný tovar, ktorý je osvedčený a obľúbený veľkým množstvom klientov. To platí aj o...

Herné stoličky vám zaistia pohodné a zdravé sedenie pri každej virtuálnej zábave

Je úplne bežné, že mnoho z nás trávi aspoň pár hodín týždenne hraním online hier, kúpených nainštalovaných hier či iných druhov zábavy pri počítači. Či...

Bezpečnosť v prírode a pri love – Na aké 3 veci nezabudnúť?

Poľovníci sú zvyčajne známi svojimi puškami a poľovníckym oblečením, ale tie tvoria len malé percento potrebného vybavenia skúseného poľovníka. V skutočnosti musí byť moderný...

Kúpeľňa a WC: spolu alebo oddelene?

Pri výbere nového bývania si často všímame aj veľkosť kúpeľní. Kým niekomu stačí sprchový kút a miesto na práčku iní dávajú prednosť väčšej kúpeľni, v ktorej...
- Komerční sdělení -pr článek