back to top
- Reklama -zprávy

Kráčaj slobodne v BEDROCK SANDALS

Date:

Share:

Na prvý pohľad možno uvidíš niečo ako žabky, ktoré určite nie sú vhodné na dlhší trail, nanajvýš ak pre barefoot nadšencov. Je to legitímny prvý dojem, navodený nekonvenčným dizajnom Bedrock Sandals a možno aj konvenciami, ktoré určujú našu predstavu o turistickej obuvi.

Pre váhavých, aj pre tých, ktorí privítali závan sviežosti a už sa tešia na nové dobrodružstvá s voľnými nohami, sme prešli niekoľko recenzií od testerov na uznávaných portáloch.

Najprv však pár základných faktov: v roku 2011 dvaja kamoši ručne vyrobili prvé sandále pre seba a priateľov pri práci na obnove riek v severnej Kalifornii. Chceli ľahšie sandále s väčšou voľnosťou než aké boli vtedy dostupné. Odvtedy sa už dvanásť rokov zaoberajú výrobou obuvi, ktorá je ľahšia, prispôsobiteľnejšia a odolnejšia.

Inovácie a vlastnosti modelu Cairn od spoločnosti Bedrock Sandals


V roku 2016 uviedli na trh inovatívny model Cairn, ktorý je teraz vlajkovou loďou Bedrock Sandals. V sídle spoločnosti v Montane pokračujú v experimente vytvárania čo najlepšej modernej obuvi na každé dobrodružstvo.

Bedrock Sandals sú outdoorové sandále určené na turistiku, cyklistiku, ale aj na každodenné aktivity. Vyznačujú sa minimalistickým, ale premysleným systémom popruhov, ktoré sa dajú veľmi jemne vyladiť a prispôsobiť obuv presne podľa potrieb nositeľa. Vibram podrážka robí svoju časť práce spoľahlivo, takže sa nemusíš obávať žiadneho terénu.

Klasický model Cairn má Vibram® XS Trek Regolith podrážku, ktorá je tenšia, skladnejšia, ale veľmi trvácna a plochú vnútornú stranu; modely s označením Pro II majú Megagrip, vhodnejšiu na mokré a klzké povrchy. Silný grip vnútornej strany sandálov oceníš hlavne pri zostupoch, na strminách a v šmykľavom teréne.

Recenzenti z outdoorgearlab boli zvedaví, ako Bedrock Sandals obstoja v porovnaní s mohutnejšími aj ľahkými modelmi. Po mesiacoch testovania sa zhodli, že Bedrocky prekonávajú ostatné sandále takmer v každom scenári. Testovanie preukázalo, že tieto sandále sú prekvapivo pohodlné, stabilné a nesmierne všestranné.

Bedrock Sandals spájajú voľnosť plážovej žabky s bezpečnosťou správnych športových sandálov. Preto ak sú turistické topánky pre teba príliš ťažké, obmedzujúce a tvoje nohy potrebujú dýchať, možno sú Bedrock Sandals presne to, čo hľadáš.

A ako aj iné značky vo wilderoben, Bedrock Sandals podporujú ochranu prírody a 1% svojho zisku venujú organizáciám zameraným na environmentálne a sociálne problémy. Osloboď svoje nohy a prispej na dobrú vec tu.

━ nové příběhy

Palety v medzinárodnom obchode: Štandardizácia a efektivita

Palety sú neoddeliteľnou súčasťou medzinárodného obchodu, kde zohrávajú kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní efektívnej a bezpečnej prepravy tovaru. Štandardizácia paliet je dôležitým aspektom, ktorý umožňuje...

Príbehy úspechu: Firmy, ktoré sa dostali z krízy vďaka efektívnemu krízovému manažmentu

Prekážky sú neodmysliteľnou súčasťou cesty, ktorá vedie k vytúženým cieľom nielen v bežnom živote, ale aj vo svete podnikania. Krízy sa nevyhýbajú žiadnej firme...

Chyby starostlivosti o pleť pri akné

Obdobie dospievania má množstvo kladov ale ide aj o obdobie, na ktoré by ste možno chceli aj zabudnúť. Ak ste v tomto veku mali akné pravdepodobne...

Umelé stromčeky s dokonalým dizajnom a za skvelé ceny.

S blížiaci sa Vianocami riešia mnohí dilemu, kde kúpiť vianočný stromček. Ak sa rozhodnete pre praktickú a trvanlivú alternatívu, akou je umelý stromček, určite navštívte e-shop,...

Plastový nábytok nemusí byť gýč: Ako na to?

Plast má vo sfére záhradného nábytku neoprávnene nie príliš lichotivú povesť. Tú si ale nezaslúži. Môže totiž vyzerať veľmi atraktívne. Aké sú možnosti?Plastový záhradný...
- Komerční sdělení -pr článek